سامسونگ: سنسور اثرانگشت در زیر نمایشگر گلکسی نوت۸ قرار نخواهد گرفت

0

می‌توان گفت هر کسی گلکسی اس ۸ را خریداری کرده است نسبت به قرار گیری سنسور اثرانگشت در کنار دوربین عقب دستگاه اعتراض کرده است و این محل را بدترین جای قرارگیری این سنسور دانسته است. البته باید متذکر شد که سامسونگ قصد داشت این سنسور را در زیر نمایشگر قرار دهد اما به علت پیچیدگی‌های این کار و تکنولوژی خاص مورد نیاز آن سامسونگ نتوانست این سنسور را در زیر نمایشگر اس ۸ قرار دهد.

تاکنون خبرهای بسیاری منتشر شده بود با این مضمون که، اکنون که سامسونگ نتوانسته این سنسور را در زیر نمایشگر اس ۸ قرار دهد، تصمیم گرفته این اسکنر را به زیر نمایشگر گلکسی نوت ۸ هدایت کند. در همین حال امروز یک مسئول سامسونگ در این مورد نظر دیگری داشته است.

به نقل از خبرگزاری‌های کره‌ای این مقام مسئول عنوان کرده است:

ما تلاش زیادی کردیم تا سنسور اثر انگشت را بصورت یکپارچه و در زیر صفحه نمایش گلکسی نوت ۸ قرار دهیم اما به دلیل‌های مختلف فنی و محدودیت‌های امنیتی تصمیم گرفتیم آن را در یک گوشی استراتژیک دیگر نصب نماییم.

با این صحبت مقام مسئول سامسونگ در حال حاضر عملا قرارگیری اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر به یک سراب و رویا تبدیل شد و به نظر می‌رسد این تکنولوژی امسال به نتیجه نرسد چراکه بنابر شواهد موجود اپل هم نتوانسته این تکنولوژی را بر روی آیفون ۸ پیاده سازی کند. البته باید به خاطر داشت که سامسونگ همکاری خود را با کمپانی CrucialTec، که یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنسور بیومتریک در جهان است، ادامه خواهد داد و شاید در سال ۲۰۱۸ خبرهای دیگری را در این باره بشنویم.

درمورد گلکسی نوت ۸ تاکنون پنل نمایشگر ۶٫۳ اینچی از نوع بی نهایت و بی حاشیه (مشابه اس ۸ و اس ۸ پلاس اما بزرگتر از آنها)، اسنپدراگون ۸۳۵ یا اسنپدراگون ۸۳۶، دوربین دوگانه در پشت گوشی و قلم S – Pen در این گوشی قطعی شده است. این فبلت جدید احتمالا در نمایشگاه IFA 2017 که در برلین آلمان برگزار می‌شود، معرفی خواهد گشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفت + هشت =