تصویری از گوگل پیکسل۲ با نمایشگر بدون حاشیه مشابه گلکسی اس۸ منتشر شد

1

امروز یک تصویر جدید از گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۲ به بیرون درز کرده است که نشان می‌دهد کمپانی گوگل هم به سمت ساخت گوشی‌های بدون حاشیه و مشابه گلکسی اس ۸ سوق پیدا کرده است. البته این تصویر در نمای پشت از همان زبان طراحی نسخه اول گوگل پیکسل بهره می‌برد اما در نمای پشت دوربین‌های دوگانه رویت می‌شوند.

دوربین دوگانه این گوشی که در سمت چپ و بالای گوشی قرار دارد رزولوشنی ۱۶ مگاپیکسلی را داراست و دوربین ویژه سلفی نیز ۸ مگاپیکسلی می‌باشد. گذشته از دوربین، پردازش اطلاعات این گوشی به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۶ سپرده خواهد شد. پردازنده‌ای که روز گذشته اعلام شد کوالکام در حال توسعه آن است اما کوالکام هنوز آن را تایید نکرده است. با همه این حال در صورت عرضه نشدن اسنپدراگون ۸۳۶، مطمئنا اسنپدراگون ۸۳۵ در این گوشی جای خواهد گرفت.

گفته شده است که تلفن هوشمند پیکسل از لحاظ فنی اولین گوشی گوگل می‌باشد که به طور کامل توسط خود این شرکت آمریکایی طراحی شده است. با این وجود ما باید منتظر یک گوشی فوق‌العاده از سوی گوگل باشیم.

 

1 دیدگاه

  1. هیچ کپی هیچ وقت اصل نخواهد شداگرچه به آن شباهت داشته باشد. هر چقد دیگر کمپانی ها تلاش کنن گوشی مشابه اس ۸ سامسونگ بزنن بازهم اس ۸ چیز دیگه ای هستش.

     

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یازده + شش =