سامسونگ از نسخه ۲۰۱۷ گوشی‌های گلکسی J7 و J5 و J3 رونمایی به عمل آورد

0

بعد از کش و قوس‌های فراوان و انتشار انواع و اقسام شایعات حول دیوایس های سری J سامسونگ، بلاخره این کمپانی کره‌ای از سه نسخه ۲۰۱۷ گوشی های گلکسی J7 و J5 و J3 رونمایی به عمل آورد. مشخصاتی که در حال حاضر از این سه دستگاه منتشر شده است با جزئیاتی که در گذشته از این سه موبایل شنیده شده بود، در بیشتر موارد مطابقت دارد.

سامسونگ گلکسی جی ۷ (Samsung Galaxy J7 – ۲۰۱۷)

این گوشی دارای یک نمایشگر ۵٫۵ اینچی با وضوح تصویر ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسلی از نوع Super AMOLED می باشد که به یک پردازنده هشت هسته ای اگزینوس ۷۸۷۰ سامسونگ با فرکانس کاری ۱٫۶ گیگاهرتزی تجهیز شده است.رم این دستگاه ۳ گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۱۶ گیگابایتی قابل ارتقا از طریق اسلات کارت حافظه microSD می باشد.دوربین اصلی این موبایل سامسونگ ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلو هم ۱۳ مگاپیکسلی است.

انرژی راه اندازی سامسونگ گلکسی J7 (2017) توسط یک باتری ۳۶۰۰ میلی آمپری تامین می‌شود.

سامسونگ گلکسی جی ۵ (Samsung Galaxy J5 – ۲۰۱۷)

این گوشی دارای یک نمایشگر ۵٫۲ اینچی با وضوح تصویر ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسلی از نوع Super AMOLED می باشد که به یک پردازنده هشت هسته ای اگزینوس ۷۸۷۰ سامسونگ (هسته‌های پردازشی Cortex-A53 ) با فرکانس کاری ۱٫۶ گیگاهرتزی تجهیز شده است.رم این دستگاه ۲ گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۱۶ گیگابایتی قابل ارتقا از طریق اسلات کارت حافظه microSD می باشد.دوربین اصلی این موبایل سامسونگ ۱۳مگاپیکسلی و دوربین جلو هم ۱۳ مگاپیکسلی است.

انرژی راه‌اندازی سامسونگ گلکسی J5 (2017) توسط یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری تامین می‌شود.

سامسونگ گلکسی جی ۳ (Samsung Galaxy J3 – ۲۰۱۷)

این گوشی دارای یک نمایشگر ۵٫۰ اینچی با وضوح تصویر ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسلی از نوع Super AMOLED می باشد که به یک پردازنده هشت هسته ای  اگزینوس ۷۵۷۰ سامسونگ با فرکانس کاری ۱٫۴ گیگاهرتزی تجهیز شده است.رم این دستگاه ۲ گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۱۶ گیگابایتی قابل ارتقا از طریق اسلات کارت حافظه microSD می باشد.دوربین اصلی این موبایل سامسونگ ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلو هم ۵ مگاپیکسلی است.

این موبایل با پلتفرم اندروید۷٫۰ نوقا راه‌اندازی می‌گردد و انرژی راه‌اندازی سامسونگ گلکسی J3 (2017) نیز توسط یک باتری ۲۴۰۰ میلی‌آمپری تامین می‌شود.

این گوشی ها به زودی به بازار فروش عرضه خواهند شد اما قیمت آنها هنوز اعلام نشده است ولی سامسونگ گفته است که قیمت‌ها برای هر کشوری متفاوت خواهد بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

11 + 17 =