معرفی شاسی‌بلند نیسان‌ ایکس تریل ۲۰۱۸

0

نیسان ایکس تریل‌های جدید خود را با مجموعه‌های ویژه ارتقاء داده تا در این کلاس رقابتی‌تر ظاهر شود.

اولین تغییرات در این خودرو از ظاهر آن شروع می‌شود. اکس تریل‌های جدید به جلو پنجره‌های موج‌دار V شکل مجهز شده‌اند و از ضربه‌گیرهای جدیدی بهره می‌برند. چراغ‌ها نیز در این خودرو مورد بازطراحی و تجدید نظر قرار گرفته‌ و از نوع خوشه‌ای DRLs به شکل بومرنگی هستند.

در نمای عقب نیز سپرها مورد بازطراحی قرار گرفته و کروم یکی از جزئیات این بخش محسوب می‌شود که در کنار چراغ‌های تمام LED در عقب، خودرو جذابتر به نظر می‌رسد. خودروهای جدید در ۴ رنگ متفاوت و با چرخ‌های ۱۷ و ۱۸ اینچی ارائه خواهند شد.

فضای درونی خودرو نیز دستخوش تغییر شده است. فرمان این خودرو اسپورت‌تر طراحی شده که نمونه مشابهی از آن را پیشتر در مدل‌های جدید میکرا شاهد بودیم. چرم به کار رفته در کابین نیز در دو طیف مشکی رنگ ارائه می‌شود. مجموعه‌های کابین نیز مورد بازطراحی قرار گرفته و فضای محفظه بار در نسخه ۵ صندلی افزایش نشان می‌دهد.

نیسان‌های جدید ایکس تریل در سال ۲۰۱۸ با فناوری نیمه خودکار پروپایلت ارائه خواهد شد. این فناوری قادر به کنترل خودکار فرمان، شتاب و ترمز در یک لاین از بزرگراه‌ خواهد بود.

از دیگر سامانه‌های کمک راننده در این خودرو می‌توان به ترمز هوشمند در مواقع اضطراری، سامانه تشخیص عابر پیاده و سامانه هشدار ترافیکی در هنگام حرکت عقب اشاره کرد.

این خودرو مانند قبل به موتورهای بنزینی و دیزلی ۱٫۶ لیتری و یک نمونه دیزلی ۲ لیتری مجهز خواهد شد. این موتورها همچنین با سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته دستی یا یک مدل CVT در فرمت محرک ۲ یا ۴ چرخ هماهنگ می‌شوند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفت − یک =