رونمایی اپل از رقیب بلندگوی هوشمند آمازون؛ هوم‌پاد اپل معرفی شد

0

اپل هم در رقابت با شرکت های آمازون و گوگل بلندگوی هوشمندی به نام هوم پاد طراحی کرده که از هوش مصنوعی نرم افزار سیری استفاده می کند.

این بلندگوی هوشمند سیاه و سفید همراه با یک ووفر کوچک و شش بلندگو در بالا عرضه می شود.

برای فعال کردن این بلندگو کاربر باید عبارت Hey, Siri را به زبان آورد تا شعاع نور موجی شکلی از بالای بلندگوی یاد شده ساطع شود. از هوم پاد می توان برای یادآوری امور مختلف، برنامه ریزی و مدیریت فعالیت های روزانه، طرح سئوالات مختلف و … استفاده کرد.

این بلندگو با گوشی آیفون هم سازگار است و لذا می توان برای صدور دستورات از این تلفن همراه هم استفاده کرد. در این بلندگو از پردازنده استفاده شده است. بلندگوی هوشمند یاد شده قادر به درک ابعاد و وضعیت ظاهری و نحوه معماری هر اتاق است و لذا تن و قدرت صدای خود را بر همین مبنا تنظیم می کند.

اپل مدعی است در طراحی هوم پاد به حریم شخصی کاربران احترام گذاشته و تنها داده هایی برای اپل ارسال می شوند که همراه با عبارت Hey Siri ادا شوند. برای ارسال داده ها به اپل هم از شناسه سیری ناشناس و رمزگذاری شده استفاده می شود.

این بلندگو برای پخش موسیقی از طریق اتصال بی سیم به آیفون، آی پاد، اپل موزیک و ایرپادها هم قابل استفاده است. عرضه این محصول به بازار در شهریور ماه صورت می گیرد و قیمت آن ۳۴۹ دلار است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هجده − 9 =