شرایط فروش دو شاسی‌بلند محبوب BMW در ایران

0

پرشیا خودرو، نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ب ام و در ایران، v خود، ب ام و X۳ و X۴ را با پیش‌پرداخت متنوع و شرایط پرداخت تا دو سال اعلام کرد.

بدون شک یکی از مهم‌ترین خبرهای بازار خودروهای وارداتی در هفته گذشته، رفع محدودیت شماره‌گذاری خودروهای غیر آمریکایی ساخت آمریکا است و در این میان خودروهای برند ب ام و و به‌طور مشخص X3 و X4 اصلی‌ترین خودروهایی بودند که مجوز شماره‌گذاری آن‌ها صادر شد. پرشیا خودرو به‌عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات ب ام و و حامی این برند در ایران، با آگاهی از علاقه عمومی به این دو خودرو، شرایط فروش نقدی و اعتباری آن‌ها را اعلام کرد تا علاقه‌مندان بتوانند با بودجه‌های مختلف، مالک این دو خودرو شوند.

بر اساس اعلام پرشیا خودرو، این دو خودرو در نمونه‌های xDrive28i و مدل‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در تیپ‌های مختلف عرضه می‌شوند که خریداران در هر مورد می‌توانند با توجه به بودجه خود، یکی از طرح‌های متنوع فروش پرشیا خودرو را انتخاب کنند.

بر اساس اعلام پرشیا خودرو، ب ام و X3 در مدل‌های ۲۰۱۶ و تیپ Comfort با قیمت نقدی ۴۰۹ میلیون تومان عرضه می‌شود و خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت از ۱۵۳ میلیون تومان به بالا این خودرو را به‌صورت اعتباری خریداری کنند و بازپرداخت اقساط هم بسته به میزان پیش‌پرداخت از ۶ تا ۲۴ ماه خواهد بود. قیمت این خودرو در بالاترین تیپ که نمونه‌های Dynamic مدل ۲۰۱۷ هستند معادل ۴۵۴ میلیون تومان تعیین شده است که خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت از ۱۷۰میلیون تومان به بالا این خودرو را به‌صورت اقساطی نیز خریداری کنند.
در لیست محصولات پرشیا خودرو علاوه بر X3 شاهد عرضه مدل X4 پس از چند ماه هستیم، خودرویی که بیش از هر چیز به دلیل ظاهر جذاب و دینامیک رانندگی‌اش مورد توجه جوانان بوده و هست و به همین دلیل پیش از آغاز محدودیت‌ها در زمینه شماره‌گذاری، اصلی‌ترین محصول ب ام و در بازار بود. پرشیا خودرو X4 را در تیپ‌های مختلف از ۳۹۹ تا ۴۸۹ میلیون تومان عرضه می‌کند که تمامی آن‌ها علاوه بر شرایط فروش نقدی، با شرایط فروش اقساطی نیز عرضه می‌شود. مدل پایه X4 هم‌اکنون تیپ Essential این خودرو است که در مدل‌های ۲۰۱۶ با قیمت ۳۹۹ میلیون تومان عرضه می‌شود. برای خرید اقساطی این خودرو می‌توانید با پیش‌پرداخت از ۱۵۰ میلیون تومان به بالا و پرداخت اقساط از ۶ تا ۲۴ ماه اقدام کنید. در بالاترین مدل، تیپ Exclusive مدل ۲۰۱۷ این خودرو با قیمت نقدی ۴۸۹ میلیون تومان و پیش‌پرداخت از ۱۸۳ میلیون تومان به بالا و پرداخت اقساط ۶ تا ۲۴ ماهه عرضه می‌شود.

تمامی هزینه‌های شماره‌گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالیانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو است ضمن آنکه در شرایط فروش اقساطی، هزینه بیمه بدنه نیز بر عهده پرشیا خودرو است. تمامی خودروهای عرضه شده از سوی پرشیا خودرو ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی دارند ضمن آنکه تحویل خودروها طی ۳۰روز کاری انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ب ام و X3 می‌توانید اینجا را ببینید. اطلاعات بیشتر در زمینه X4 را اینجا ببینید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش ب ام و X3 و X4 می‌توانید اینجا را ببینید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 + نه =