ایسوس از تبلت‌های ZenPad 3S 8.0، ZenPad 10 Z301MFL و ZenPad 10 Z301ML در کامپیوتکس ۲۰۱۷ پرده‌برداری نمود

0

در طول کنگره جهانی موبایل ( MWC) کمپانی ایسوس از تبلت ZenPad 3S 10 پرده‌برداری کرده بود. این تبلت ۱۰ اینچی در حال حاضر یک خواهر و برادر جدید پیدا کرده است. ایسوس دو نسخه جدید از تبلت ZenPad 3S 10 را با عناوین ZenPad 10 Z301MFL و ZenPad 10 Z301ML در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ تایوان معرفی نموده است. البته ایسوس یک تبلت ۸٫۰ اینچی با عنوان ZenPad 3S 8.0 را نیز در کنار این دو تبلت جدید رونمایی نموده است.

ایسوس زن پد ۳اس ۸٫۰ – Asus ZenPad 3S 8.0

ایسوس ZenPad 3S 8.0 (با شماره مدل Z582KL) دارای نمایشگری ۷٫۹ اینچی با رزولوشن ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ پیکسلی می‌باشد که از یک پردازنده هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۶۵۲ بهره می‌برد.

رم این دستگاه ۳ و ۴ گیگابایتی است و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی می‌باشد. این تبلت ایسوس در عقب دستگاه به یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و در جلو به یک دوربین ۵ مگاپیکسلی تجهیز شده است. ایسوس زن پد ۳ اس ۸٫۰ با پلتفرم اندروید ۷٫۱ نوقا راه‌اندازی می‌شود و انرژی راه‌اندازی آن نیز توسط یک باتری ۴۶۸۰ میلی‌آمپری تامین می شود. این تبلت سیم‌کارت خور است و از نسل چهارم اتباطات ۴G / LTE نیز پشتیبانی می‌کند.

تبلت Asus ZenPad 3S 8.0 ضخامتی ۶٫۹ میلی متری دارد و بدنه آن نیز از جنس آلومینیوم است. تبلت ایسوس زن پد ۳ اس ۸٫۰ در رنگ مشکی و با قیمت ۳۹۰ یورو در دسترس قرار گرفته است.

ایسوس زن پد ۱۰ ( زد ۳۰۱ ام اف ال) –  Asus ZenPad 10 (Z301MFL)

ایسوس ZenPad 10 (با شماره مدل Z301MFL) دارای نمایشگری ۱۰٫۱ اینچی با رزولوشن ۱۲۰۰ در ۱۹۲۰ پیکسلی (FHD) می‌باشد که از یک پردازنده چهار هسته‌ای MT8735A مدیاتک با فرکانس کاری ۱٫۴ گیگاهرتزی بهره می‌برد.

رم این دستگاه ۲ و ۳ گیگابایتی است و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی قابل ارتقا از طریق کارت حافظه microSD می‌باشد می‌باشد. این تبلت ایسوس در عقب دستگاه به یک دوربین ۵ مگاپیکسلی و در جلو به یک دوربین ۲ مگاپیکسلی تجهیز شده است. ایسوس زن پد ۱۰ با پلتفرم اندروید ۷٫۰ نوقا راه‌اندازی می‌شود و انرژی راه‌اندازی آن نیز توسط یک باتری ۴۶۸۰ میلی‌آمپری تامین می شود. این تبلت سیم‌کارت خور است و از نسل چهارم اتباطات ۴G / LTE، بلندگوهای دوگانه در جلو و یک صفحه کلید بلوتوث نیز پشتیبانی می‌کند.

ابعاد تبلت مذکور به ترتیب ۲۵۱٫۷۷ ملی متر در طول، ۱۷۲٫۱۷ میلی متر در عرض و ۸٫۹۵ میلی متر در ضخامت است و وزن آن نیز در حدود ۴۹۰ گرم می باشد. تبلت ایسوس زن پد ۱۰ ( زد ۳۰۱ ام اف ال) در رنگ آبی، سفید و خاکستری در دسترس قرار گرفته است. قیمت این دیوایس هوشمند مشخص نشده است.

ایسوس زن پد ۱۰ ( زد ۳۰۱ ام ال) –  Asus ZenPad 10 (Z301ML)

ایسوس ZenPad 10 (با شماره مدل Z301ML) دارای نمایشگری ۱۰٫۰ اینچی با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسلی (HD) می‌باشد که از یک پردازنده چهار هسته‌ای MT8753W مدیاتک با فرکانس کاری ۱٫۳ گیگاهرتزی بهره می‌برد. این دو مورد تنها تفاوت‌های تبلت مذکور با زد ۳۰۱ ام اف ال است.

رم این دستگاه ۲ و ۳ گیگابایتی است و حافظه ذخیره سازی داخلی آن ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی قابل ارتقا از طریق کارت حافظه microSD می‌باشد. این تبلت ایسوس در عقب دستگاه به یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و در جلو به یک دوربین ۵ مگاپیکسلی تجهیز شده است. ایسوس زن پد ۱۰ با پلتفرم اندروید ۷٫۰ نوقا راه‌اندازی می‌شود و انرژی راه‌اندازی آن نیز توسط یک باتری ۴۶۸۰ میلی‌آمپری تامین می شود. این تبلت سیم‌کارت خور است و از نسل چهارم اتباطات ۴G / LTE، بلندگوهای دوگانه در جلو و یک صفحه کلید بلوتوث نیز پشتیبانی می‌کند.

ابعاد تبلت مذکور به ترتیب ۲۵۱٫۷۷ ملی متر در طول، ۱۷۲٫۱۷ میلی متر در عرض و ۸٫۹۵ میلی متر در ضخامت است و وزن آن نیز در حدود ۴۹۰ گرم می باشد. تبلت ایسوس زن پد ۱۰ ( زد ۳۰۱ ام اف ال) در رنگ آبی، سفید و خاکستری در دسترس قرار گرفته است. قیمت این دیوایس هوشمند مشخص نشده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هجده − 8 =