ال‌جی جی۷ به پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می‌شود

0

به نظر می‌رسد ال‌جی نمی‌خواهد در پرچمدار سال ۲۰۱۸ خود از سخت افزار قدیمی استفاده کند و تصمیم دارد جدیدترین سخت افزار موجود را در گوشی‌های پرچمدار خود بگنجاند. با توجه به یک گزارش جدید، این غول فناوری کره جنوبی در حال حاضر با همکاری کوالکام در حال طراحی پرچمدار سال ۲۰۱۸ خود است. هدف ال‌جی در همکاری زود هنگام با کوالکام اطمینان حاصل کردن از این مسئله است که کوالکام دست ال‌جی را در حنا نمی‌گذارد و پردازنده پرقدرت سال ۲۰۱۸ خود یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ را در اختیار ال‌جی قرار می‌دهد.

ظاهرا، این دو شرکت در حال حاضر کار توسعه گوشی جدید ال‌جی مبتنی بر اسنپدراگون ۸۴۵ را از ماه می میلادی آغاز کرده‌اند. یک مقام مسئول در این رابطه گفته است:

استفاده از پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۴۵ در ال‌جی جی ۷ اجتناب ناپذیر است چراکه با وجود تکنولوژی‌های نوینی همچون واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، نیاز است یک پردازنده قدرتمند که کار پردازش داده‌های این گونه فناوری‌ها که بسیار سنگین است را بر عهده بگیرد و این قابلیت تنها در اسنپدراگون ۸۴۵ موجود خواهد بود.

ال‌جی امسال در یک حرکت شجاعانه از پرچمدار سال ۲۰۱۷ خود یعنی ال‌جی جی ۶ زودتر از پرچمدار بسیاری از دیگر کمپانی‌های بزرگ دنیای فناوری رونمایی به عمل آورد اما این گوشی یک مشکل داشت و آن این بود که به علت تعجیل در عرضه ال‌جی G6، این شرکت مجبور شد از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ در گل سرسبد خود استفاده کند و صد البته جای خالی اسنپدراگون ۸۳۵ در این گوشی حس شد. اما ال‌جی ادعا کرد با یک سری تغییر در تنظیمات، این گوشی با ثبات‌تر و بهینه سازی شده است و به سطح گوشی‌هایی نظیر گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس و اکسپریا ایکس زد پریمیوم سونی رسیده است. البته با توجه به شواهد موجود کاربران زیاد این اظهارات LG را جدی نگرفته‌اند.

با این حال، به شرطی که این گزارش دقیق باشد، این رویکرد جدید نشان می‌دهد که این شرکت نمی‌خواهد بهانه‌ای را برای سال آینده بدست کاربران برای نخریدن G7 بدهد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده + 17 =