گلکسی نوت۸ و گوگل پیکسل۲: پرچمداران اندرویدی که به زودی از راه می‌رسند

0

امسال دو محصول به نام‌های نوت ۸ و نسل دوم گوگل پیکسل می‌تواند بر روند توسعه اندروید تأثیر بگذارد. از سوی دیگر طراحی آیفون ۸ نیز بر هر دوی اینها تأثیر گذار خواهد بود.

اولین نکته قابل‌توجه در مورد نوت ۸ بزرگ شدن سایز نمایشگر این فبلت کره‌ای است که تأمین کنندگان چینی خبر از نمایشگر ۶٫۴ اینچی می‌دهند.

از سوی دیگر شبیه شدن نمایشگر نوت ۸ با آیفون ۸ می‌تواند بمب خبری امسال دنیای موبایل باشد. قسمت جلویی نوت ۸ در مقایسه با قبل فشرده‌تر شده و بدون هیچ‌گونه حاشیه‌ای، پنل یک دست و تمام شیشه‌ای خواهد داشت.

دوآل لنز شدن نوت ۸ در بخش عقب گوشی ویژگی بعدی است که توسط منابع چینی اعلام‌شده است که سه ایکس زوم اپتیکال قابلیت جدید آن خواهد بود که مورد تأکید مینگ چی-کو تحلیلگر موبایل قرارگرفته است.

اما در مورد گوگل پیکسل ۲ گفته می‌شود صفحه‌ای کوچک‌تر از نوت ۸ و حتی آیفون ۷ پلاس دارد و بر اساس بازارهای مختلف، مشخصات فنی متفاوتی را خواهد داشت.

اسنپ دراگون ۸۳۵ به‌صورت معماری ۸ هسته‌ای روی پیکسل ۲ تعریف‌شده و با اندروید اوریو  / Android O حدود ۴ گیگ رم به خود اختصاص داده و در شاخص فنی Geekbench در حالت تک‌هسته‌ای ۱۸۰۴ و در حالت چندهسته‌ای ۶۲۴۸ امتیاز به خود اختصاص داده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 + ده =