سرفیس‌فون با نمایشگری انعطاف‌پذیر و قابلیت‌های لمسی پیشرفته معرفی می‌شود

0

مایکروسافت عنوان کرد؛ گوشی جدید سرفیس را با نمایشگری انعطاف‌پذیر و خم شدنی و قابلیت‌های لمسی پیشرفته عرضه می‌کند.

بر اساس اخبرا تایید شده از جانب مایکروسافت عنوان شد که این شرکت در حال آزمایش سخت‌افزار مورد استفاده در گوشی سرفیس است و قصد دارد بعد از لپ‌تاپ سرفیس گوشی هوشمند سرفیس را هم عرضه کند.

پیش از این “ساتیا نادلا “مدیرعامل مایکروسافت اعلام کرده بود که این شرکت در سال ۲۰۱۷ گوشی هوشمند عرضه می‌کند و حالا وعده مذکور عملی می‌شود.

وی در این مورد گفته است: ما در بازار تلفن همراه حضور خواهیم یافت، اما نه به شیوه ای که توسط رهبران فعلی این بازار تعریف شده است. ما کار خود را به شیوه ای خاص و بی همتا انجام می‌دهیم.

لپ‌تاپ‌های سرفیس مایکروسافت پیش از این با استقبال بالایی مواجه شده بودند و اگر چه از نظر طراحی و سخت‌افزار برتری خاصی نداشتند، اما قیمت مناسب و برخی امکانات جذاب آنها را به گزینه‌ای مناسب برای خرید مبدل کرد.

“هولولنز” یا” هدست” واقعیت افزوده مایکروسافت که به طور مستقل و بدون اتصال به رایانه عمل می‌کند، دیگر محصول موفق این شرکت است که برای برقراری تماس ویدئویی، دسترسی به اینترنت و اجرای برنامه‌های ثالث قابل استفاده است و گفته می شود گوشی سرفیس نیز دارای قابلیت‌های یاد شده بوده و با هولولنز نیز سازگاری دارد.

برخی منابع خبری نیز می‌گویند مایکروسافت احتمالا گوشی سرفیس را با نمایشگری منعطف و خم شدنی و قابلیت‌های لمسی پیشرفته عرضه می‌کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × سه =