گلکسی A5 مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ آپدیت اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کردند

8

سامسونگ هنگامی که چند ماه پیش از گوشی هوشمند Galaxy A5 (2017) رونمایی کرد، این گوشی به اندروید ۶٫۰ مارشمالو مجهز بود اما سامسونگ عنوان کرده بود این دستگاه به اندروید ۷٫۰ نوقا آپدیت خواهد شد. آپدیتی که به نظر می‌رسد برای بسیاری از دیوایس‌های سامسونگ تا پایان سال ۲۰۱۷ عرضه شود و در حال حاضر گوشی‌هایی همانند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ آن را دریافت نموده‌اند.

البته خبر خوب اینجاست که شخصی در روسیه با انتشار فیلمی ادعا کرده است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا برای وی که تلفن Galaxy A5 (2016) دارد نیز عرضه شده است. این کاربر روسی گلکسی ای ۵ مدل ۲۰۱۶ می گوید این بروزرسانی از طریق رول OTA ارائه شده است.

 

بخوانید

بازهم همانند همیشه می‌گوییم اگر قصد آپدیت دیوایس خود را دارید، از دستگاه خود بکاپ تهیه کنید و حتما از حداقل ۵۰ درصد شارژ باتری گوشی‌تان اطمینان حاصل نمایید.

 

8 دیدگاه

  1. سلام. دوستان من امروز تو یک سایتی خوندم که این آپدیت تازه برای هندی ها عرضه شده هیچ کجا ننوشته برای ایران عرضه شده که شما میگید چرا برای ما عرضه نشده. فکر نکنم سامسونگ به این زودی ها اندروید نوقا را برای این گوشی و برای کاربرای ایرانی عرضه کنه.

     

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج + هفت =