طرح مفهومی جدید از آیفون۸

0

آیا اپل می‏تواند در ۱۰ سالگی خود و با رونمایی از آیفون ۸، خریداران را به وجد بیاورد یا دوباره شاهد محصولی مشابه مدل‏های قبلی خواهیم بود؟ این طرح ذهنی آیفون ۸ را که از جنس فلز و شیشه است و دوربین پشتی‏اش عمودی‏ شکل ساخته شده، عمران تیلور (Imran Taylor) طراحی کرده است.

آیفون طراحی‏ شده به‌وسیله این شخص، در قسمت جلو و پشت از شیشه و نوار فلزی باریکی در کناره‏ها بهره می‏برد. مانند تمامی شایعات درباره آیفون ۸، این طرح نیز از سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر بهره می‏برد و بنابراین دکمه هوم فیزیکی در این نسخه از آیفون وجود ندارد.به گفته تیلور انتظار می‏ رود سنسور تشخیص اثر انگشت آیفون ۸ درون صفحه نمایش جای بگیرد.

در ضمن شاهد نکته ه‏ای عجیب در بخش دوربین‏ های پشتی خواهید بود که از دولنز عمودی در پشت آیفون ۸ و برعکس آیفون ۷ پلاس که لنزهای افقی داشت، استفاده شده است. دیگر ویژگی‏ هایی که در معرفی این طرح به آن اشاره شده، دسترسی سریع به نوتیفیکیشن‏ها در حالت صفحه نمایش خاموش است. این ویژگی ما را به یاد گوشی موتورولا Z با قابلیت صفحه نمایش همیشه ‏روشن می‏ اندازد. نکته جالب اینکه بخش پایینی صفحه نمایش می‏تواند برای تنظیم و کنترل اپلیکیشن‏ های مختلف از جمله زوم روی تصاویر هنگام استفاده از دوربین استفاده شود.

 

 

منبع:donya-e-eqtesad

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 × پنج =