گوگل پیکسل با رایانه های مک اپل سازگاری ندارد

0

کاربران گوشی‌های پیکسل گوگل می‌گویند این گوشی‌های هوشمند با رایانه‌های مک سازگاری ندارند و مرتبط کردن این دو دستگاه به هم برای انتقال فایل با مشکلات بسیار همراه است.

بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی به این موضوع اعتراض کرده و می گویند وقتی گوشی های پیکسل گوگل را به رایانه های مک اپل متصل می کنند تا با استفاده از ابزار انتقال فایل اندروید فایلی را به این رایانه ها منتقل کنند، دچار مشکل می شوند.

برخی کاربران با حضور در Google Product Forums و شبکه های اجتماعی در این مورد اظهار نظر کرده اند. مشکل یاد شده محدود به برخی انواع فایل هاست و بقیه فایل ها به راحتی قابل انتقال هستند.

 در ابتدا تصور می شد این مشکل مربوط به کابل یو اس بی گوشی های پیکسل است. اما بعدا مشخص شد علت اصلی ناسازگاری سیستم عامل آندروید با مک است. زیرا انتقال این فایل ها با استفاده از یکی از برنامه های انتقال فایل مک موسوم به HandShaker به راحتی صورت می گیرد.

باید توجه داشت که برنامه Android File Transfer از اکتبر سال ۲۰۱۲ به روز نشده و احتمالا همین امر عامل اصلی ناسازگاری آن با رایانه های مک است. گوگل می گوید در حال بررسی موضوع است و در آینده در این زمینه به کاربران اطلاع رسانی می کند.

منبع:farsnews

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 × یک =