ایسوس از کروم بوک فلیپ C302CA به طور رسمی پرده برداشت

0

بازار کروم بوک ها با دستگاه های مختلفی که ارائه می شود در حال اشباع شدن است.یکی از بازیگران اصلی در این بازار کمپانی ایسوس است که امروز از نسل جدید کروم بوک های خود با نام ایسوس فلیپ (Chromebook Flip C302CA) به طور رسمی پرده برداری کرده است.

asus-c302ca-chromebook-back

کروم بوک فلیپ ایسوس از یک صفحه نمایش چند لمسی با اندازه ۱۲٫۵ اینچی با وضوح تصویر HD بهره مند شده است که به پردازنده های M3 و M7 اینتل تجهیز شده است.رم این دستگاه در دو نوع ۴ و ۸ گیگابایتی و گزینه های ذخیره سازی داخلی آن نیز ۳۲ و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی می باشد.

asus-c302ca-chromebook-tablet

کروم بوگ جدید ایسوس وزنی معادل ۱٫۲ کیلوگرم و ضخامتی در حدود ۱۳٫۷ میلی متر را داراست.کروم بوک مذکور دارای لولاهای ۳۶۰ درجه می باشد که این کروم بوک را تبدیل به یک تبلت سنگین می کند و کاربر می تواند از حالت تبلت آن هم استفاده نماید.باتری این دستگاه بر اساس اظهارات ایسوس تا ۱۰ ساعت باتری نگه می دارد.از دیگر ویژگی های این دیوایس هوشمند می توان به دو USB نوع C 3.1 و یک اسلات افزایش حافظه microSD اشاره کرد.

asus-c302ca-chromebook-up

نسخه ارزان کروم بوک فلیپ با گزینه های با CPU M3، رم ۴گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی ۳۲گیگابایتی،قیمتی معادل ۴۹۹ دلار را داراست.

 

منبع:gsmarena

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

7 − هفت =