تصویر سدان اسپورت کیا با محرک چرخ‌های عقب اسپورت لو رفت

0

تنها پس از چند ماه از جاسوسی‌های ویژه از بدنه و فضای خارجی، سدان اسپورت با محرک چرخ‌های عقب اسپورت کیا به لطف فضای مجازی به بیرون درز کرد.

تنها تصویر این خودرو که بدون هیچ استتاری لو رفته است ظاهرا در خط پیش تولید قرار دارد. به نظر می‌رسد این مدل با الهام از مدل مفهومی به نمایش درآمده GTدر سال ۲۰۱۱ ساخته شده است. شباهت‌های این نسخه به مدل مفهومی بسیار زیاد است و سقف عینا در این مدل پیاده شده است. چراغ‌های بخش عقب نیز کشیده شده و فضای عقب را بزرگتر نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود در زیر کاپوت این خودرو یک موتور ۳٫۳ لیتری V6 توئین توربو از مدل G80 به کار رود که حدود ۳۶۵ اسب‌بخار قدرت دارد. موتور این خودرو به یک سامانه انتقال قدرت ۸ سرعته خودکار در نسخه استاندارد مجهز خواهد شد. اما امکان ارائه این خودرو با دنده دستی نیز ممکن است. احتمال دارد برخی از نسخه‌های این خودرو با موتور ۲ لیتری و توربوشارژ ارائه ‌شود.

بر اساس نظرات کارشناسی سدان اسپورت جدید کیا که بالقوه لقب GT را از آن خود کرده است، جایگاه خوبی در بازار پیدا خواهد کرد. از نظر ابعاد این خودرو شبیه گرند کوپه سری ۶ بی‌ام‌و است و هزینه‌های آن از مدل گرند کوپه سری ۴ کمتر است و می‌تواند برگ برنده این برند محسوب شود. این مدل در سال ۲۰۱۷ و با مدل ۲۰۱۸ وارد بازار می‌شود.
منبع:asriran
 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

بیست − 11 =