مزدا از نسل دوم شاسی بلند ۵ CX رونمایی کرد

0

مزدا در آستانه شروع فروش خودروهایش در سال ۲۰۱۷ از نسل دوم CXخود به شکل کامل رونمایی کرد.مزدا ادعا کرده که نسل جدید CX- 5 های خود را کاملا بازطراحی کرده و آن را به یک SUV براق و چشمگیر تبدیل کرده است. اولین نسل از این خودروها در سال ۲۰۱۲ به فروش رسید.

این مدل‌های اصلاح شده بسیار راحت‌تر و کمی بزرگتر از نسل‌های پیشین است. از ویژگی‌های امیدوار کننده این خودرو ارائه آن با موتورهای اسکای اکتیو دیزلی و بنزینی است.

معرفی نسل دوم  شاسی بلند مزدا

مزدا تمام جنبه‌های طراحی و فناوری شاسی‌بلند کامپکت خود را برای ارائه لذت جدید در رانندگی با ابعادی متفاوت اصلاح کرده است. گزینه‌هایی که پیش از این برگ برنده مزدا محسوب می‌شد و اینک در نسخه اصلاح شده یکی از شانس‌های این خودرو در سال ۲۰۱۷ است.

معرفی نسل دوم  شاسی بلند مزدا

خودروسازی مزدا از زبان طراحی ویژه‌ای برای این خودرو در سطح خارجی استفاده کرده که علاوه بر زیبایی، قدرت و استحکام خودرو را به خوبی نشان می‌دهد. بیشترین تغییرات در فضای خارجی در نمای جلو و عقب صورت گرفته است، اما خطوط به کار رفته در خودرو یادآور مدل‌های مزدا ۳ و CX3 است. اما همین خطوط جدید چهره‌ای نمایشی و دراماتیک را نیز به خودرو بخشیده است.

معرفی نسل دوم  شاسی بلند مزدا

مزدا نمونه CX-5 جدیدش از به “جی- کنترل” مجهز کرده که به بهبود هندلینگ و رانندگی کمک ویژه‌ای می‌کند. در عقب خودرو نیز در این نسل با ریموت کنترلی قابل باز و بسته شدن است. در داخل کابین خودرو نیز شاهد برخی تغییرات هستیم. سامانه اطلاعات و سرگرمی تقویت شده و صفحه نمایشگر مرکز کنسول تغییر یافته‌اند.

منبع:asriran

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

8 + 9 =