فورد شاسی بلند محبوب اکواسپرت را به نمایشگاه خودروی لس آنجلس می آورد

0

بعد از مدت ها قرار است کمپانی آمریکایی فورد خودرو شاسی بلند اکواسپرت (Ford EcoSport) که بسیار در آمریکا و کانادا دارای محبوبیت می باشد را در خارج از آمریکا نیز عرضه نماید.خودروساز مذکور برای عرضه جهانی این کراس اوور، قرار است ابتدا این اتوموبیل را در هفته بعد و در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در معرض دید عموم قرار دهد و بعد از آن فصل جدیدی را برای این ماشین با عرضه جهانی آن رقم بزند.

ford-ecosport-back

اطلاعات مربوط به عرضه جهانی و نمایش در رخداد خودرویی لس آنجلس را فورد در توییتر تایید نمود و عنوان کرد این شاسی بلند ابتدا در اروپا و چین عرضه خواهد شد.

ford-ecosport-right-side

اکواسپرت برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ معرفی شد و براساس فورد فیستا طراحی گردیده است.این خودرو در آمریکا با موتور بنزینی عرضه می شود در صورتی که احتمال توزیع این SUV با موتور دیزلی در اروپا وجود دارد.موتور بنزینی اکواسپرت چهار سیلندر و در حجم های ۱٫۶ لیتری و ۲٫۰ لیتری و ۱ لیتری سه سیلندر در دسترس است.

ford-ecosport-interior ford-ecosport-interior-zoom

فورد اتوموبیل مذکور را برای رقابت با هوندا HR-V، جیپ Renegade و اوپل از Mokka شورلت Trax، نیسان Juke، و فیات ۵۰۰X روانه بازار فرش خواهد کرد و احتمالا این شاسی بلند فروش خوبی را در سطح جهانی تجربه نماید.

 

 

 

 

 

 

 

منبع:automobilemag

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهارده − دوازده =