فیفا در اینستاگرام کاربران ایرانی خود را سورپرایز کرد

0
۱۱نیوز نوشت: امروز پیج رسمی فیفا در اینستاگرام با بارگذاری عکسی نوستالژیک از تیم ملی، کاربران ایرانی خود را سورپرایز کرد.

امروز صفحه رسمی اینستاگرام فیفا عکس روز خود را به تصویر نوستالژیکی از تیم ملی ایران در جام ملت‌های ١٩۶٨ اختصاص داده است. در این عکس خاطره انگیز چهره‌های بزرگانی چون مرحوم محمد رنجبر، علی جباری، اکبر کارگرجم، مرحوم همایون بهزادی، علی پروین، پرویز قلیچ خانی، ابراهیم آشتیانی و حسین کلانی دیده می‌شود.

فیفا در اینستاگرام کاربران ایرانی خود را سورپرایز کرد
فیفا در شرح این عکس با اشاره به پیروزی ایران برابر اسرائیل چنین نوشته است:
ایرانیان به عنوان یکی از پرشورترین طرفداران فوتبال در دنیا ستایش می شوند. در این روز در سال ١٩۶٨ تیم ملی طرفداری بی حد و اندازه آنها را جبران کرد. ایران که برای اولین بار به عنوان میزبان رقابتهای جام ملتهای آسیا انتخاب شده بود توانست در ١۵ دقیقه پایانی این رقابتها حریف قدری چون اسرائیل را پشت سر گذاشته تا با برد ٢بر ١ تهران را به سرزمین رویایی تبدیل کند. چهار سال بعد تصادفاً در همان روز تیم جمهوری کره را در بانکوک مغلوب خود ساختند تابا موفقیت از عنوان خود دفاع کنند.
پیج رسمی فیفا بیش از سه میلیون دنبال‌کننده دارد و این پست بخصوص نیز با استقبال جالب توجهی از سوی کاربران ایرانی روبرو شده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

13 + 15 =