پورشه از نسل سوم خودروی پورشه 718 کیمن پرده برداری کرد

0

کمپانی آلمانی لوکس ساز پورشه پس از معرفی 718 باکستر از نسل سوم خودروی کیمن 718 پرده برداری کرد.این خودرو در بیرون طراحی تهاجمی تر به خود گرفته است و شاسی جدید برای آن به کار گرفته شده است و همچنین طراحی داخلی آن نیز تغییر یافته است.

پورشه این خودرو را در دو مدل کیمن و کیمن S عرضه می کند که این خودرو در مدل پایه دارای یک موتور دولیتری (2000 سی سی) است که می تواند 300 اسب بخار قدرت و 280 پوند فوت گشتاور ایجاد کند.پورشه در کیمن S از یک موتور 2.5 لیتری مجهز به توربو شارژر استفاده نموده که قادر است 350 اسب بخار قدرت و 309 پوند فوت گشتاور ایجاد نماید.هر دو موتو با wastegate یکپارچه شده است که این کار سبب می گردد این خودرو در تمامی شرایط رانندگی بهینه سازی شود.مدل پایه این خودر در 4.5 ثانیه از صفر به صد کیلومتر بر ساعت می رسد و کیمن S در 4 ثاینه این مسیر را می پیماید.نهایت سرعت کیمن 272 کیلومتر و نهایت سرعت کیمن S سرعت 283 کیلومتر خواهد بود.

کیمن S در جلو خودرو از نسل سوم چراغ های LED مجهز به لامپ های زنون بهره می برد و چراغ های عقب این خودرو  فرم سه بعدی دارد و چراغ های ترمز این خودرو نیز دوباره طراحی شده است.

در طراحی داخلی این خودرو سیستم مدیریت ارتباطات پورشه (PCM) اضافه گشته است و خودروی مذکور از سیستم صوتی حرفه ای بعلاوه 8 بلندگو بهره می برد.فرمان خودرو هم بصورت اسپرت طراحی شده است و  پورت های مربوط به گوشی های هوشمند نیز در این خودرو به کار گرفته شده است.یک پورت USB و پورت اپل CarPlay نیز در خودرو نصب شده است. 

نسل سوم پورشه 718 کیمن با برچسب قیمت 54،950 دلار (192 میلیون تومان) وارد بازار می گردد در حالی که 718 کیمن S با قیمت 67،350 دلار(236 میلیون تومان) روانه بازر فروش خواهد شد. هر دو مدل در ماه نوامبر وارد بازار می شوند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

16 + 11 =