انتشار گزارش مالی سه ماهه اول سال 2016 شرکت یاهو

0

یاهو که یک زمانی با سرویس های اینترنتی خود دوران خوبی را سپری می کرد و در عرش سیر می نمود به یکباره و با اوج گرفت دیگر شرکت های تکنولوژی دوران افول شدیدش شروع شد و این شرکت را مجبور به فروش سهام خود نمود با همه این حال این شرکت گزارش مالی سه ماهه اول سال 2016 میلادی خود را منتشر کرد که این گزارش نشان می دهد در این سه ماه یاهو درآمدی 1.087 میلیارد دلاری داشته است.

این  گزارش جدا از اعلام درآمد شرکت، برای مشخص نمودن وضعیت این شرکت در بورس وال استریست برای فروشش می باشد.کارشناسان بورس درآمدی 1.08 میلیارد دلاری را برای یاهو پیش بینی کرده بودند که با درآمد 1.087 همخوانی دارد.

خانم ماریسا میر، مدیر یاهو گفته است که از اینکه درآمدشان به پیش بینی های انجام شده نزدیک است خوشحال است و برنامه های این شرکت برای سال 2016 را بهره وری بالا و کنترل قیمت های تمام شده برای بالا رفتن درآمد و حاشیه سود شرکت است.

اکثر کمپانی های دنیای تکنولوژی از گوشی های هوشمند و خدمات ارائه شده در این زمینه درآمد خوبی به جیب می زنند که یاهو هم از این قضیه مستثنی نبوده است. این شرکت در مقایسه با درآمد 234 میلیون دلاری در مدت زمان مشابه سال گذشته، درآمد 260 میلیون دلاری را در بخش تلفن همراه گزارش کرده است. البته درآمد حاصل از دسکتاپ برای خدمات یاهو، از 873 میلیون دلار به 774 میلیون دلار کاهش یافته است.

همچنین درآمد یاهو از جست‌وجوی کاربران، در اولین سه ماهه سال جاری 820 میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد کاهش داشته است.

با وجود اینکه ارزش سهام یاهو در حدود 1.5 درصد افزایش داشته است، اما این سهام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش یافته و ارزش یاهو را به 34 میلیارد دلار رسانده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

19 − 6 =