مدیرعامل اپل در فهرست صد نفره افراد برجسته تاثیر گذار مجله بین المللی تایم

0

مجله بین المللی تایم هر ساله فهرستی از 100 چهره برجسته تاثیر گذار را انتخاب می نماید.امسال هم مطابق با رسم هرساله این مجله صد چهره شاخص و تاثیر گذار سال گذشته یعنی سال 2015 میلادی را منتشر کرد که در آن نام مدیرعامل فعلی اپل یعنی آقای تیم کوک هم به چشم می خورد.

این برای دومین بار است که تیم کوک افتخار قرار گرفتن در این لیست نصیبش می شود و وی در سال 2014 هم در این لیست قرار داشت. در این فهرست که هرساله منتشر می شود چهره های بزرگی به چشم می خورند و مجله تایم برای هر انتخابش یک دلیل خاصی دارد که دلیل انتخاب تیم کوک را اینچنین عنوان کرده است:

کمپانی اپل با طراحی زیبا و محصولات نوآورانه‌ی خود شناخته می‌شود. به کمک این محصولات نحوه‌ی ارتباط، شیوه‌های خلق و اتصال ما به دنیای اطراف تغییرات چشم‌گیری داشته‌اند که متعاقبا نحوه‌ی کار، تفکر و کنش‌های ما را متحول کرده‌اند. نوآوری پایدار در یک شرکت نیازمند وجود یک رهبر با ویژگی‌های شخصیتی فوق‌العاده بوده که همواره به دنبال تغییر شرایط موجود و حرکت به سمت بهترین‌ها است که در نهایت شیوه‌ی گفت‌وگوی ما با محیط اطراف و جامعه‌ را تغییر دهد. تیم کوک تمام ویژگی‌های یک رهبر ایده‌آل را داراست.

برخلاف چهره‌ی آرام و کلام شمرده، تیم از روحیه‌ای شجاع برخوردار است که از ایمان بالای او سرچشمه می‌گیرد. تیم بهترین کار را در بهترین زمان، در بهترین مکان و به بهترین دلیل انجام می‌دهد. به عنوان یک مدیر عامل، تیم شرکت خود را به درجات بالایی از موفقیت رسانده و برند اپل را بیش از پیش مطرح کرده، برندی که همه‌ی ما معتقدیم رهبر اصلی صنعت خود می باشد.

در این فهرست دیگر مدیران دنیای تکنولوژی همانند مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس‌بوک و ساندرای پیچای مدیر عامل گوگل جای دارند.دکتر ظریف و باراک اوباما هم در این فهرست جای گرفته اند.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 + هجده =