هدست واقعیت مجازی اچ تی سی برای بازی کردن بهتر از دیگر هدست ها عمل می کند

0

بلاخره انقلاب تکنولوژی واقعیت مجازی به آرامی آغاز شده است و این هدست ها کم کم جای خود را میان مردم باز کرده اند.با توجه به اینکه تعداد این هدست ها در سراسر جهان محدود می باشد اما دو هدست واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive در این زمینه پیشرو بوده اند و تعدای از علاقمندان به دنیای تکنولوژی با پیش خرید این دستگاه ها توانسته اند از این تکنولوژی ها بهرمند شوند.

این هدست ها شگفت انگیز هستند و یکی از هیجان انگیزترین تکنولوژی هایی بوده اند که در چند سال اخیر ارائه شده اند.اما هیجان انگیز تر، بازی کردن تحت این هدست های واقعیت مجازی می باشد که حس بازی زنده را را پیش روی پای شما می گذارد.در این بین هدست واقعیت مجازی اچ تی سی یعنی اچ تی سی Vive حس فوق العاده و بهتری را نسبت به Oculus Rift برای شما فراهم می کند و لذت بازی کردن را دوچندان می نماید.این هدست حرکت آزادانه تر در سراسر فضای مجازی به شما می دهد و گیم پلی خوبی را به شما ارائه می کند.

“درباره واقعیت مجازی باید گفت:واقعیت مجازی یک تکنولوژی و فناوری نوین است که به کاربر امکان می‌دهد تا با یک محیط شبیه‌سازی رایانه‌ای اندرکنش یا تعامل داشته باشد. بیشتر محیط‌های واقعیت مجازی تجهیزاتی برای اندرکنش تصویری انسان با رایانه هستند اما گروه محدودی نیز دارای حسگرهایی صوتی یا لمسی برای تعامل با کاربر هستند. نوع دیگری از واقعیت مجازی وجود دارد که توسط تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه ایجاد می‌شود و در واقع واقعیتی از آنچه هستیم را برای دیگران به نمایش می‌گذارد. با فناوری واقعیت مجازی می‌توان این امکان را فراهم کرد تا افراد بتوانند از امکانات و مکان شما به خوبی دیدن کنند. واقعیت مجازی که از آن به عنوان محیط چند رسانه‌ای همه‌جانبه هم یاد می‌شود، یک محیط شبیه‌سازی کامپیوتری می‌باشد که می‌تواند حضور فیزیکی را در یک محل و در یک دنیای واقعی و یا یک دنیای مجازی شبیه‌سازی کند. اغلب محیط‌های واقعیت مجازی در درجه اول، تجربه‌های دیداری می‌باشند که یا از طریق یک صفحه کامپیوتر و یا از طریق دستگاه برجسته بینی قابل روءیت می‌باشند. برخی از شبیه‌سازها دارای اطلاعات حسی دیگری مانند تولید صدا هم می‌باشند. در موارد پیشرفته تر، دستگاه‌های فناوری لمسی شامل اطلاعات لمسی ای می‌باشند که به عنوان نیروهای بازخورد در صنایع پزشکی و بازی سازی و نظامی شناخته می‌شوند.”

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 + 12 =