بلک‌بری برای فرار از بحران فروش،قیمت گوشی بلک بری پریو آنلاک را 200 دلار ارزان کرد

0

کمپانی بلک‌بری برای فرار از بحران فروش،قیمت گوشی بلک بری پریو  آنلاک (گوشی بدون قفل که با همه اپراتورها کار می‌کند)را 200 دلار کاهش داد و به قیمت 450 دلار رساند.علاقمندان به گوشی های این شرکت در حال حاضر قادرند بلک‌بری پریو، نخستین تلفن همراه هوشمند اندرویدی بلک‌بری را به قیمت 450 دلار (در حدود یک‌ میلیون و 575 هزار تومان) خریداری نمایند.

تنها یک هفته از اظهارات مدیر اجرایی بلک‌بری مبنی بر تأیید گران بودن بلک‌بری پریو نمی‌گذرد که این گوشی با افت قیمت 200 دلاری روبرو می‌شود.

البته پیش‌ازاین نیز 50 دلار دیگر روی این گوشی تخفیف در نظر گرفته‌شده بود و گوشی 700 دلاری 650 دلار فروخته می‌شد اما اینک سازنده چینی-کانادایی تصمیم گرفته تا 200 دلار دیگر به مشتریان تخفیف دهد و این یعنی معادل 31 درصد کاهش قیمت!

قرار است امسال نیز دوگوشی اندرویدی دیگر توسط بلک‌بری در رنج قیمتی 300 تا 400 دلار راهی بازار شود.

کارشناسان معتقدند اینک موقع خرید بلک‌بری پریو است که به‌عنوان امن‌ترین گوشی اندرویدی (هرچند اندروید کلاً امنیت پایینی دارد) به‌صورت ماهانه به‌روزرسانی امنیتی می‌شود.

شایان ذکر است که این گوشی هم اکنون در بازار ایران بین 2 میلیون 300 تا 2 میلیون و700 عرضه می‌شود که استقبال چندانی هم از آن نشده است و اینک فروشندگان ایرانی مجبورند قیمت‌های خود را تا 1 میلیون و 700 پایین بیاورند!

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × 5 =