سری جدید فیلم «مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه» سال 2017 بر پرده سینماها نقش می بندد

0

کمپانی سونی پیکچرز در خلال مراسم سالانه سینماکان در لاس‌وگاس خبر از بازگشت مرد عنکبوتی داد.این شرکت اعلام کرد «مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه» را در سال 2017 میلادی روانه پرده سینماهای جهان خواهد کرد. همچنین تام روثمن رئیس کمپانی سونی‌ پیکچرز اظهار امیدواری کرد که این فیلم تا سه قسمت ادامه پیدا کند.

«من تام هالند، مرد عنکبوتی تازۀ شما هستم»، این بازیگر با گفتن این جمله در سینماکان اعلام کرد که در فیلم جدید ابرقهرمان داستان پیتر پارکر دنبال هویت خود می‌گردد.در قسمت جدید از این سری فیلم‌ها تام هالند بازیگر بریتانیایی فیلم‌هایی چون «کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی» و «در قلب دریا» نقش مرد عنکبوتی را بازی می‌کند.

«بازگشت به خانه» بر تلاش پیتر پارکر برای ایجاد تعادل میان زندگی معمولی و زندگی ابرقهرمانی‌اش تمرکز دارد. روثمن داستان فیلم را کشمکشی میان نجات دادن جهان و انجام دادن تکالیف مدرسه توصیف می‌کند.

سونی علاوه بر اعلام عنوان فیلم از لوگوی جدید آن نیز پرده‌برداری کرد. این فیلم حاصل همکاری مشترک سونی و استودیوی مارول است. در ادامه این همکاری مرد عنکبوتی با بازی هالند در فیلم‌های آینده «انتقام‌جویان» حضور خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × 1 =