دیدن آخرین بازی کوبی برایانت،ستاره بسکتبال آمریکا 110 میلیون تومان آب می خورد

0

امشب آخرین بازی کوبی برایانت یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بسکتبال آمریکا و جهان برگزار خواهد شد.برایانت ۳۷ ساله که سومین بازیکن امتیاز‌آور تاریخ “ان‌بی‌ اِی” است، به ۲۰ سال حضورش در بازی امشب لس‌آنجلس لیکرز و یوتا جاز پایان می‌دهد.علاقمندان به کوبی باید برای دیدن بازی امشب ۱۳ آوریل (چهارشنبه ۲۵ فروردین) لس‌آنجلس لیکرز و یوتا جاز باید تا ۲۷ هزار و ۵۰۰ دلار (حدود ۱۱۰ میلیون تومان) بپردازند.این بازی آخرین بازی فصل کوبی برایانت در تیم لس‌آنجلس لیکرز خواهد بود.

همزمان گلدن استیت واریرز، مدافع عنوان قهرمانی، که مهمان ممفیس گریزلیز در اوکلند است، تلاش خواهد کرد تا به رکورد ۷۳ پیروزی دست یابد. بلیت‌های این مسابقه نیز تمام شده و قیمت آن در حال حاضر تا ۱۵هزار و ۹۰۰ دلار (۶۳ میلیون تومان) است.گلدن استیت در صورت پیروزی می‌تواند رکوردی که شیکاگو بولز در زمان حضور مایکل جردن و در فصل ۹۶-۱۹۹۵ به دست آورد را بشکند.

تمام ۱۹هزار و ۵۹۵ بلیت این بازی فروخته شده است و اکنون در بازار سیاه از ۳۳۶ دلار تا ۱۵ هزار و ۹۰۰ دلار قیمت دارند. تمامی ۱۸ هزار و ۱۱۸ بلیت ورزشگاه لیکرز نیز فروخته شده و حالا این بلیت‌ها از ۷۰۰ دلار تا ۲۷ هزار و ۵۰۰ دلار قیمت دارند.

به این ترتیب در شبی که کوبی برایانت تلاش می‌کند آمار ۳۳ هزار و ۵۸۳ امتیازی که تا کنون گرفته را بهتر کند، استفن کری ستاره گلدن استیت نیز تلاش خواهد کرد تا از رکورد ۷۳ پیروزی مایکل جردن و دیگر بازیکنان این رشته ورزشی عبور کند.

کوبی برایانت تا کنون ۵ بار قهرمان “ان‌بی اِی” را بدست آورده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 2 =