اپل مشغول کار برای احداث یک مرکز تحقیق و توسعه در یوکوهاما ژاپن می باشد

0

اپل در حال ساخت مقعر جدید خود با معماری خاص در کشور امریکا است.اما این ساخت و ساز های اپل به آمریکا ختم نمی شود و اپل سخت مشغول کار برای احداث یک مرکز تحقیق و توسعه در یوکوهاما ژاپن می باشد.این خبر را یک وبلاگ ژاپنی منتشر نموده است.این مرکز در ماه مارس سال 2017  تکمیل خواهد گشت.

اپل همچنین می خواهد تمامی امکانات و نیروی کار متخصص و استعدادهای مورد نیازش را برای کار در این مرکز را از این شهر استخدام نماید.مرکزی که در این شهر توسط اپل ساخته خواهد شد یک مرکز سبز است که مصرف انرژی در آن در پایین ترین حدی ممکن خواهد بود و کاشت درخت و گیاه در بام این مرکز جزو اهداف اپل می باشد.انتظار می رود کارکنان این مرکز از استعدادهای این شهر در زمینه هایمتخصص در علم مواد، وسایل نقلیه، و در زمینه های پزشکی باشند.


در طول چند سال گذشته، اپل تلاش فراوانی برای گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات در خارج از کشور آمریکا نموده است. در حالی که بخش عمده ای از عملیات فناوری اطلاعات و ارتباطات در دفتر مرکزی شرکت در کوپرتینو، کالیفرنیا است. علاوه بر این تاسیسات که در یوکوهامای ژاپن در دست احداث است، این شرکت در حال گسترش فعالیت تحقیقاتی خود در در چین، اسرائیل و انگلستان (شهرستان دانشگاه کمبریج) می باشد. این چیزی است که از یک شرکت چند ملیتی انتظار می رود، این طور نیست؟

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید