ایران خودرو:خرید سهام این شرکت توسط کمپانی فیات کذب است

0

خرید سهام ایران خودرو توسط شرکت فیات که روزهای قبل در رسانه‌ها منتشر شده بود بوسیله مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران خودرو تکذیب شد. این خبر در روزهای ابتدایی سال موجب افزایش قیمت ایران خودرو در بورس تهران شده بود.
ارزش سهام ایران خودرو در روزهای ابتدایی سال در بورس با نزول مواجه شده بود که خبر خرید سهام این شرکت توسط فیات ارزش سهام این خودروساز را در بورس تهران افزایش داد.

امروز مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد که هر گونه گمانه زنی و اظهارنظر افراد غیر مرتبط در خصوص سطح و نحوه همکاری ایران خودرو با شرکت‌های خودروساز جهانی سبب اختلال در روند مذاکرات جاری ایران خودرو می‌شود.

مدیریت ارتباطات ایران خودرو بیان کرد:«اخبار گروه خودروسازی تنها از سوی مدیرعامل و رسانه های رسمی ایران خودرو اطلاع‌رسانی می شود. در چند روز اخیر اظهارنظرهایی در مورد نحوه همکاری ایران خودرو و خودروسازان جهانی منتشر شده که هیچ یک از آنها قابل استناد نیست.»

به گفته مدیریت ارتباطات این شرکت، همانگونه که مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پیشتر اعلام کرده است، تماس ها و مذاکرات جدی گروه صنعتی ایران خودرو و خودروسازان جهانی به صورت مداوم در حال انجام است و جزئیات و اخبار مربوط به آن از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی گروه صنعتی ایران خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

مدیریت ارتباطات و امور بین­ الملل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اینکه این گونه اظهارنظرهای غیرمسئولانه، علاوه بر غیرمرتبط و غیرمستند بودن، در روند مذاکرات و توافق‌های موردنظر اختلال ایجاد می‌کنند، از رسانه‌ها درخواست کرد با توجه به حساسیت مذاکرات و توافق‌های بین المللی، اخبار و اطلاعات مربوط به این همکاری‌ها را فقط از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی ایران خودرو دریافت و منتشر کنند.

منبع:ایران خودرو

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید