هواوی از گجت پوشیدنی TalkBand B3 پرده برداری کرد

0

امروز و درست در مراسم رونمایی از گوشی های هوشمند پی9 هواوی،این شرکت از یک گجت پوشیدنی رونمایی به عمل آورد.این کمپانی از آخرین نسخه ساعت هوشمند TalkBand B3 پرده برداشت.هواوی در نسخه سوم این گجت پوشیدنی بلوتوث معمول را حذف نموده است و یک پردازنده حرفه ای تر که نسبت به نسخه دوم ان 25 درصد بهتر شده است را استفاده نموده و تکنولوژی ضد باد و سر وصدا را تا 80 درصد بهبود بخشیده است که باعث می شود از طریق هدفونی که با این گجت در ارتباط است صداها بهتر شنیده شوند.

2 1 

محافظ صفحه نمایش PMOLED دارای رزولوشن 80 × 128 است، و باتری91 میلی آمپری این ساعت را برای سه تا چهار روز بدون نیاز به شارژ نگه می دارد. و با یک فناوری جدید که دستگاه را از گرد و غبار و آب محافظت می کند. بنابراین، بله، شما می توانید در حین ظرف شستن نیز از این گجت استفاده نمایید(یک آزمایش ضد آب بودن واقعی این دستگاه!)

Huawei-TalkBand-B3-brings-improved-audio-quality-and-three-styles-to-choose-from.jpg Huawei-TalkBand-B3-brings-improved-audio-quality-and-three-styles-to-choose-from.jpg1
این گجت در سه ورژن
حرفه ای (با رنگ تیتانیوم خاکستری)، ورژن فعال (با رنگ های سیاه ، سفید) و ورژن کلاسیک (با رنگ های قهوه ای، بژ) وجود خواهد داشت.مدل فعال دارای برچسب قیمتی معادل 26 دلار و مدل کلاسیک با برچسب قیمت 31 دلار و مدل حرفه ای آن قیمتی معادل 38 دلار خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

11 + هجده =