به زودی امکان اجرای بازی های پلی استیشن4 بر روی کامپیوتر میسر می گردد

0

عمده به روز رسانی نرم افزاری بعدی برای پلی استیشن (PS4)، نسخه 3.50 با اسم رمز موساشی است .این بروزرسانی برای کسانی که در حلقه پیش نمایش سونی حضور داشته اند در دسترس بوده است و اما در نهایت قرار است برای عموم مردم در دسترس قرار گیرد.

اولین چیزی که با این بروزرسانی کسب خواهید کرد اجازه اجرای بازی های پلی استیشن بر روی کامپیوتر خود را با استفاده از ویژگی های PS4 از راه دور است.

این آپدیت با هر دو ویندوز PC و Mac کار خواهد کرد. به منظور انجام این کار شما یک کامپیوتر با ویندوز 8.1 یا بالاتر، یا OS X 10.10 و یا بعد از نیاز دارید. شما می توانید بین 30 یا 60 فریم در گزینه های دوم و وضوح 360p، 540p و 720p را انتخاب نمایید.

گذشته از PS4، شما همچنین به یک کنترلر DualShock 4 متصل به کامپیوتر خود با استفاده از کابل USB و یک نرم افزار بازی از راه دور نصب شده بر روی کامپیوترتان نیاز دارید.

از دیگر امکانات این روز رسانی،اطلاع رسانی در مواقعی که یکی از دوستان شما آنلاین می شود و دیگر ویژگی آن انجام جلسات گیم پلی با دوستان می باشد.

این اولین به روز رسانی عمده سونی در سال کنونی برای PS4 است. سال گذشته شاهد نسخه 2.50 بروز رسانی بوده ایم که امکان نصب و راه اندازی و خودکار داده ها و پشتیبان گیری از آنها را شامل می شد، در حالی که نسخه 3.0 سبب بهبود گزینه های ویدیو این دستگاه شده بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهارده + پانزده =