دیوایس های Mi 5S و MI Note 2 شیائومی به نمایشگرهای دارای لبه خمیده تجهیز می گردند

0

بازار گوشی های هوشمندی که به لبه های خمیده تجهیز گشته اند در حال داغ شدن می باشد.سال گذشته سامسونگ با ارائه گوشی گلکسی اس6 که مجهز به لبه های خمیده بود بنیان این گوشی ها را بنا گذاشت و در چند روز گذشته هم شنیده شد اپل هم با ارائه یک گوشی 5.8 اینچی قصد دارد تلفن مذکور را به لبه های خمیده مجهز نماید.امسال هم سامسونگ با ارائه گوشی گلکسی اس7 این رویه را ادامه داد و با مجهز کردن این لبه های خمیده به امکانات بیشتر این رویه را بهبود بخشید.البته کمپانی ویو (vivo) نیز به جمع تولید کنندگان این مدل از موبایل ها پیوست و با ارائه گوشی Xplay 5 با 6 گیگ رم و لبه های خمیده خود را به جمع تولید کنندگان گوشی هایی با لبه های خمیده رساند.

حال اما به نظر می رسد این رویه در حال همگانی شدن است و دیگر کمپانی ها هم قصد تولید دستگاه های خود با این شیوه را دارند و در صدر آنها کمپانی های چینی نوظهوری همانند شیائومی،اپو،جیونی قرار دارند.

امروز و بر همین اساس، MochaRQ خبری انتشار داده است با این مضمون  که گوشی های هوشمند Mi 5S و MI Note 2 شیائومی که هنوز معرفی نشده اند به نمایشگرهای مذکور (دارای لبه خمیده) تجهیز می گردند.

منبع فوق همچنین اعلام کرده است که Mi 5S به نمایشگری با اندازه های متفاوت و حساس به فشار مجهز خواهد بود و از اسکنر تشخیص اثر انگشت اولتراسانیک و دوربینی با لنز دوگانه بهره خواهد برد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این کمپانی ها هم به جمع تولیدکنندگان گوشی های هوشمند با لبه های خمیده می پیوندند یا نه.نظر شما در مورد گوشی ها با لبه های خمیده چیست؟

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید