ویدیو مقاومت استثنایی گلکسی اس۷ اج در آب به مدت ۱۶ ساعت را ببینید

0

سامسونگ دستگاه های پرچمدار جدید این شرکت را در ماه فوریه در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC) معرفی کرده است. گلکسی S7 و Galaxy S7 از آن به بعد، برای فروش عرضه شده است، و با توجه به گزارش ها، فروش این گوشی ها فراتر از انتظار غول فن آوری کره جنوبی بوده است. این دو دستگاه در تعدادی از مناطق در سراسر جهان در حال حاضر در دسترس است.

گلکسی S7 و S7 در شیوه های مختلف آزمایش شده است، این دو گوشی آزمون های مختلف دوام، آزمون مقاومت در برابر آب و … را در کمال تعجب همگان با موفقیت گذرانده اند. به هر حال، این دو گوشی دارای گواهینامه IP68 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار هستند. این بدین معناست که دستگاه را می توان به ۱٫۵ متر زیر آب فرو برد تا به مدت ۳۰ دقیقه دوام بیاورد، با توجه به تعدادی از تست های مختلف، نتیجه گرفته شد که بیانیه سامسونگ درست است، اما این کارها به اندازه کافی برای برخی از مردم اعتماد ساز نیستند. حالا یک آزمایش جدید روی این گوشی انجام شده است و آن فراتر از ۳۰ دقیقه زیر آب!

در این آزمایش این گوشی ۱۶ ساعت در زیر آب نگهداری می شود و بعد از ۱۶ ساعت مشاهده شد این گوشی هنوز هم کار می کند.البته این کار توصیه نمی شود.در ادامه می توانید این ویدیو جالب توجه را تماشا نمایید.

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یازده + 5 =