کمپانی اپل خودروی استثنایی خود را سال 2021 عرضه خواهد کرد

0

احتمالا مطلع می باشید که کمپانی بزرگ تکنولوژی اپل بصورت خیلی محرمانه در حال ساخت یک خودرو می باشد که اطلاعات آن به بیرون درز کرده است و این کمپانی طبق خبرهای منتشره قصد دارد تا سال 2021 این خودرو را روانه بازار فروش نماید.

البته اطلاعات زیادی درباره این خودرو در دسترس نمی باشد اما باتوجه به گفته تحلیلگران و انتشار گزارشات در بین سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به صورت رسمی رونمایی گشته و در سال 2021 عرضه رسمی می گردد.

خیلی زود است درباره قیمت این خودرو صحبتی به میان بیاوریم اما از قرار معلوم خودرو اپل با قیمتی مشابه خودروی مدل اس تسلا (Tesla Model S)««تسلا مدل اس (به انگلیسی: Tesla Model S) نام نوعی خودروی برقی و اولین محصول چهار در شرکت تسلا موتورز است. نام آن از نام نیکولا تسلا مخترع صربستانی-آمریکایی موتورهای برق متناوب گرفته شده‌است. تاریخ تحویل اولین نمونه آن ماه ژوئیه ۲۰۱۲ بوده است.این اتومبیل نیروی خود را تماماً از باتری به دست می‌آورد.»» وارد بازار می گردد.تسلا مدل اس(Tesla Model S) هم اکنون با قیمتی در حدود 75000 دلار به فروش می رسد.باید منتظر ماند و دید خودروی اپل همانند دیگر محصولات این شرکت می تواند رقبا را از دور خارج کند یا نه.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × پنج =